Jezus w moim życiu

Świadectwa – Jezus w moim życiu

Ufam Jezusowi i wiem, że nic nie dzieje się bez Niego.

Milena, lat 19


Jezus jest całym moim życiem, oddał za mnie życie i sprawił, że ja mogę żyć wiecznie.

Patryk


Jezus jest dla mnie Nadzieją na lepsze jutro. Hojnie mnie obdarowuje swymi łaskami, bo Mu się zawierzyłam. To On prowadzi mnie przez życie, tak, abym je godnie przeżyła się sobie samej spojrzeć w oczy. Jest tą skałą na której można wszystko zbudować.

Karolina, lat 18


Dla  mnie przez długi czas Jezus po prostu był. Może dlatego, lub niedojrzały, by rozpoznać kim On jest. Teraz gdy doświadczyłem bardzo wielu rzeczy, sytuacji, różnego rodzaju bólu. Jezus Chrystus jest dla  mnie droga i siłą. Rozmawiam z NIM gdy coś nie jest tak. Gdy odczuwam ból moje myśli i słowa płyną do Jezusa. Proszę, by mój trud i wszystko co ze mną  związane było na chałę Boga. Proszę też o siłę i wiarę, której czasem m brak. Całym sercem pragnę być z Jezusem, to mój Przyjaciel, powiernik, nigdy się ode mnie nie odwróci.

Przemek, lat 18


Jezus jest Panem mojego serca. Czuwa nade mną,   zawsze jest przy mnie i zawsze będzie.

Maria


Jezus Chrystus jest dla mnie całym sensem życia. Jemu zawierzam się każdego dnia. Pragnę wielbić Go i jemu służyć na wieki. Jezus jest moim Przyjacielem, daje mi wiarę i nadzieję, wszystko może i chce bym był szczęśliwy.

Robert


Jezus Chrystus jest moją Opoką, daje mi nadzieję, jest zawsze ze mną. Razem z Nim przeżywam radości i smutki. Gdyby nie Jego obecność nie poradziłabym sobie w trudnych sytuacjach. Kiedyś myślałam, że się na Nim zawiodłam, nie stało się jak chciałam. Potem zrozumiałam, że pewne sytuacje muszą się wydarzyć, co nie oznacza, że Go przy mnie nie ma. Jezus jest ze mną zawsze.

Ania


Do dnia wczorajszego nie wiedziałam kim był dla mnie Chrystus. Wierzyłam, że jest, ale bałam się Mu ufać, bałam się Go kochać, bo nie byłam pewna czy na Niego zasługuję. Nie wiedziałam, czy jeśli Go bezgranicznie pokocham nie „rozmyśli się” i nie  odejdzie. Lecz  po tym jak przygotowywałam się do napisania pracy „Mieszkać razem przed ślubem – dlaczego Kościół mówi nie”, czytając fora internetowe, wiele wypowiedzi internautów godziło w moja wiarę.
Zastanawiałam się :
po pierwsze;  jak można wierzyć w Boga i twierdzić, że to co On dla nas ustalił nie ma sensu?
po drugie: dlaczego niektórzy tak mocno naruszają dogmaty naszej wiary?

Po przemyśleniu tego wszystkiego wiem, że Bóg jest Kimś dla Kogo chcę przemienić swoje życie. Moja miłość do Niego zaczęła się od nowa. Wiem, że Bóg da mi to czego mi trzeba i w takiej ilości jaka będzie dla mnie najlepsza.

Gabrysia lat 18